Technický a facility management

ENGIE nabízí komplexní technický a facility management nezbytný pro efektivní a hospodárné vedení průmyslových provozů i nemovitostí s ohledem na individuální potřeby klienta.

Technické a facility služby ENGIE

Prostřednictvím jasného pochopení a analýzy provozních procesů a s využitím silného technického a profesního zázemí navrhujeme klientům integrované řešení celého životního cyklu budov a technologií pod jednou střechou. Od plánovaní přes realizaci až po samotný provoz, údržu a správu nemovitosti.

Technické služby >>

ENGIE zajišťuje servisní a odbornou revizní činnost jak v rámci celých projektů, tak i samostatně jako službu externím klientům z řad energetických, průmyslových a stavebních firem, architektonických kanceláří i koncových zákazníků. Díky zkušenostem napříč širokým spektrem projektů dodávaných od A do Z disponuje ENGIE týmem odborníků na silnoproudé a slaboproudé technologie, MaR, průmyslovou automatizaci, ovládací rozvaděče a řídící systémy.

Facility management >>

Spektrum činností ENGIE Facility sahá od vypracování projektové dokumentace, analýzy a technických auditů, realizace dodávek technických zařízení, přes modernizace provozu budov až po komplexní správu nemovitostí včetně zajištění nonstop havarijní služby, dispečinku a CALL centra. Naše služby poskytujeme pro komerční, administrativní, logistické i průmyslové nemovitosti.

 

Pokračování technické správy v České národní bance - Tiskové zprávy >>

Digitalizace - Newsletter 6 >>

Nová ENGIE z pohledu FM - Tiskové zprávy >>

Quo vadis Facility Management - Newsletter 5 >>

ENGIE Facility Services sází na komplexnost - Newsletter 4 >>

Pozor na povinné revize - Newsletter 3 >>

Se servisem bezpečně a efektivně - Newsletter 2 >> 

Facility management pro mainframes - Newsletter 1 >>

 

 

 

 

 

Mezinárodní řešení

ENGIE Facility poskytuje komplexní servisní řešení ve více než 30 zemích světa a v současnosti má značné portfolio nadnárodních klientů s celkovým obratem € 1 miliardu.

Mezinárodni řešení budujeme na silném nadnárodním zázemí expertů a zkušeností v kombinaci se znalostí lokálních podmínek.

 

Přímý kontakt

Tel. +420 731 609 641
facility@engie.com