Projekt elektromobility pro společnost PSA.

Společnost ENGIE uzavřela v minulém roce nadnárodní smlouvu s koncernem PSA zahrnujícím automobilky Peugeot, Citroen, DS a Opel pro instalaci nabíjecích stanic v autosalonech jejich dealerů. v roce 2020 již tato akce běžím v plném proudu.

 

Na tomto projektu se aktivně podílí také ENGIE Česká republika a v uplynulých měsících se podařilo naistalovat a uvést do provozu nabíjecí stanice napříč celou Českou republikou u desítek dealerů této společnosti. Jedná se jak o kompletní dodávku na klíč od projektové dokumentace, přes instalační práce až po instalaci a dodávku vlastních nabíječek z produkce dceřiné společnosti EVBOX. V některých případech se jedná o samotné dodání projektové dokumentace dle požadavků daného dealera.

Snažíme se dodat danému klientovi řešení na klíč dle jeho potřeb a možností, které v dané lokalitě má. V daných instalacích budeme pokračovat i v tomto roce a zároveň rozjíždíme obdobný projekt se společností FCA (Fiat, Chrysler, Jeep, Alfa Romeo) na dodávku řešení pro dobíjení elektrických vozidel, které v následujících měsících budou představeny na českém trhu.   

Zpět na newsletter >>

Aktuality

8/10/2021
Sustainable Business Forum Více >

8/10/2021
Vlakem do pohádky 2021. Více >

29/7/2021
Představení EQUANS Více >