#ENGIEHarmonyProject

Jak již možná někteří z Vás zaznamenali, korporace ENGIE připravila nový projekt nazvaný ENGIE Harmony Project.

EngieHarmony

V souvislosti s projektem vznikl také nový slogan, který zní: United for Harmonious progress. Co si ale pod tímto sloganem představit, aby nezůstal jen prázdnou větou?

Společně tvoříme všechny projekty a jen týmovou prací odborníků složených z různých profesí dokážeme být světovou jedničkou.

Protože však cítíme, že být lídrem je nejen výsada, ale i velký závazek, snažíme se být vzorem ve všech ohledech našeho podnikání

Odpovědnost za chování, které je v harmonii s životním prostředím, bereme jako samozřejmost, která provází všechny naše činnosti

Lidé, kteří pro nás pracují, chtějí vychovávat svoje děti v prostředí, které není znečištěné, chtějí ctít tradice a chovat se tak, abychom všechny hodnoty, které máme, uchovali pro budoucí generace.

Umět být nositelem dynamického rozvoje, a přitom nezapomínat na odpovědnost, kterou máme, je našim závazkem!

Video s upoutávkou na tento projekt naleznete ZDE

Kristýna Zemanová, marketingová specialistka

ENGIE je jeden z předních světových dodavatelů energií a řešení v oblasti technické infrastruktury a energetických služeb v energetice, průmyslu a správě budov. V České republice ENGIE nabízí projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, průmyslovou automatizaci, facility management, služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství a prodej plynu a elektrické energie. V rámci Skupiny ENGIE v ČR působí ENGIE Services a.s.Tractebel Engineering a.s. a ENGIE Energy Management CZ s.r.o.

Zpět na newsletter >>

Aktuality

8/10/2021
Sustainable Business Forum Více >

8/10/2021
Vlakem do pohádky 2021. Více >

29/7/2021
Představení EQUANS Více >