Pohádkový vlak do Jičína

Náš kolega Jaroslav Jaroš každoročně s obrovským osobním nasazením vypravuje zvláštní pohádkový vlak pro děti ze škol a sociálních ústavů v okolí Českého Brodu.

Speciální vlak vozí děti, jejich učitele a vychovatele do Jičína na město pohádky, aby si společně mohli užít pohodový den plný atrakcí, tvoření v dílničkách či malování na obličeje.

„„Letos jsem vlak vypravoval už 15. rokem. Vlaky jsou mým velkým koníčkem a považuji to za svůj osobní závazek využít mé možnosti pro dobrou věc. Moc mě těší vidět radost v dětských očích. Když se loučíme, tak vždycky slýchávám: „Strejdo, a pojedeme za rok zas?“. A já vím docela jistě, že za rok společně opět vyrazíme.““, komentuje Jarda Jaroš.

 

ENGIE je jeden z předních světových dodavatelů energií a řešení v oblasti technické infrastruktury a energetických služeb v energetice, průmyslu a správě budov. V České republice ENGIE nabízí projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, průmyslovou automatizaci, facility management, služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství a prodej plynu a elektrické energie. V rámci Skupiny ENGIE v ČR působí ENGIE Services a.s.Tractebel Engineering a.s. a ENGIE Energy Management CZ s.r.o..

Zpět na newsletter >>

Aktuality

14/8/2020
BIM na prahu nové éry projektování. Více >

30/6/2020
Informace pro obchodní partnery. Více >

26/6/2020
S námi snížíte výdaje na energie. Více >