Studentský den v Jičíně

Praha 12/03/2015

Ve středu 11.3. se v Jičíně uskutečnila prezentace divize Průmysl pro studenty a profesory Integrované střední školy Nová Paka. Škola se specializuje na obory elektrotechnika - zaměření automatizace, stroje a přístroje, informační systémy, a dále pak na učební obory elektrikář, nástrojař a obráběč strojů.

Den se studenty byl zahájen prezentací o Cofely a divizi Průmysl, kterou vedl pan Kubala, a následně prezentací o pracovních příležitostech a pozicích, karierním růstu a dalších možnostech pro mladé v Cofely, kterou vedla Tereza Škorpilová. Poté jsme studentům ve třech skupinách předvedli zámečnickou výrobu, elektrovýrobu rozváděčů a pracoviště oddělení automatizace.

Celou dobu se studentům věnovali manažeři oddělení, kteří je provázeli provozem a odpovídali na jejich dotazy. Celé dopoledne se odehrálo ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře, studenti měli spoustu odborných otázek a zajímali se o naší pobočku v Jičíně.

Každý student si ze setkání odnesl propagační materiál a malý dárek a věříme, že i pozitivní zkušenost s Cofely, která se nám vrátí formou kvalitních zájemců o zaměstnání u nás.

 

Přímý kontakt

Miroslav Koláček
Business Development Manager

Tel: +420 725 929 376
miroslav.kolacek@engie.com