Martin Šmíd ředitelem Facility Services

Praha 27/11/2014

Novým ředitelem divize Facility Services, která vznikne integrací společnosti Cofely FM s.r.o. do Cofely a.s., je od 18. listopadu 2014 Martin Šmíd.

Jeho hlavními prioritami v Cofely a.s. bude zajištění celkového fungování Facility Services, příprava projektu na integraci Cofely FM s.r.o. do Cofely a.s., řízení finančních a odborných aktivit Facility Services, rozvoj svěřeného segmentu a podpora mezinárodních facility management projektů v rámci skupiny GDF SUEZ. 

Martin Šmíd působil v posledních šesti letech ve společnosti OKIN GROUP a.s., kde měl na starosti zakládání a řízení poboček v Bulharsku a Rumunsku a následně byl odpovědný za řízení zahraničních poboček, strategický obchodní rozvoj a key account management.

„Cofely má v oblasti dodávky a řízení facility služeb obrovský potenciál. Mým hlavním cílem je navázat na úspěchy společnosti v jiných zemích a využít dosavadních zkušeností skupiny GDF SUEZ. Vzhledem ke značnému technickému a energetickému know-how společnosti věřím v úspěch i na poli facility managementu, kde máme našlápnuto být jedním z lídrů v České republice v oblasti technického FM.“, říká Martin Šmíd.

O společnosti: Cofely poskytuje komplexní FM řešení ve více než 30 zemích světa a v současnosti má značné portfolio nadnárodních klientů s celkovým obratem € 1 miliarda. Mezinárodni FM řešení budujeme na silném nadnárodním zázemí expertů a zkušeností v kombinaci se znalostí lokálních podmínek.

 

Přímý kontakt

Miroslav Koláček
Business Development Manager

Tel: +420 725 929 376
miroslav.kolacek@engie.com