COFELY FACILITY SERVICES pod novým obchodním názvem

Praha 20/04/2015

16. dubna 2015 došlo ke změně názvu společnosti COFELY FM, s.r.o. na nový obchodní název COFELY FACILITY SERVICES s.r.o.

Nový název a nová obchodní značka zdůrazňují skutečnost, že Cofely je poskytovatelem komplexních a vysoce kvalitních facility management služeb pro majitele a provozovatele nemovitostí jak komerčních a administrativních, tak i průmyslových a logistických. Tato strategie je plně v souladu se strategií skupiny GDF SUEZ.

Tímto krokem Cofely Facility Services s.r.o. zároveň ukončuje období převodu společnosti z vlastnictví slovenské Cofely a.s. pod křídla české mateřské společnosti Cofely a.s.

COFELY je přední světová firma, která poskytuje komplexní energetická a technologická řešení vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství našich zákazníků v energetice, průmyslu a správě budov. V České republice Cofely nabízí projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, průmyslovou automatizaci, facility management a služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

 

Přímý kontakt

Miroslav Koláček
Business Development Manager

Tel: +420 725 929 376
miroslav.kolacek@engie.com