Komplexní energetická řešení

ENGIE realizuje komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v energetice a průmyslu, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, průmyslovou automatizaci, facility management a služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

Energetická infrastruktura ENGIE

ENGIE je zkušeným expertem na investiční výstavbu, generální opravy, rekonstrukce a servis rozvoden, rozpínacích stanic a trafostanic; pokládku kabelů, dodávky a montáž elektro souborů. Nabízíme také konzultační a poradenskou činnost, servis a opravy elektrických zařízení včetně pohotovostní 24hodinové služby k řešení havarijních stavů na energetických zařízeních.

Technologie budov ENGIE

ENGIE navrhuje, dodává a realizuje slaboproudé a silnoproudé technologie pro moderní kancelářské, obchodní a skladovací budovy.

Průmyslová automatizace ENGIE

Nabízíme komplexní řešení v oblastech projektování, dodávek a realizace průmyslové automatizace a průmyslových provozů.

Výroba rozvaděčů ENGIE

ENGIE vyrábí a montuje NN rozvaděče do 1 000 V. Rozvaděče jsou vyráběny dle zadání zákazníka a jsou vybaveny komponenty od renomovaných výrobců. Pro kompletaci používá ENGIE především skříně vlastní výroby s vysokou kvalitou provedení a širokými možnostmi uzpůsobení požadavkům zákazníka.

Technické a facility služby ENGIE

ENGIE poskytuje komplexní technické a facility služby nezbytné pro efektivní a hospodárné vedení provozu nemovitostí. S využitím silného technického a profesního zázemí jsme schopni synergicky řídit a vyhodnocovat chod provozu s ohledem na stav projektu a individuální potřeby klienta.

Energetické služby ENGIE

Cílem ENGIE v oblasti poskytování energetických služeb je najít pro klienta dlouhodobě efektivní koncept využívání energie. V praxi jde o zefektivnění energetického hospodářství, snížení provozních nákladů, splnění zákonných předpisů a úsporu emisí.

 

Reference

Rozvodna TR 110/22 kV Třeboradice: kompletní rekonstrukce
Rozvodna TR 110/22 kV Třeboradice: kompletní rekonstrukce Více >

Parenco Holandsko: rekonstrukce převíječky PM1
Parenco Holandsko: rekonstrukce převíječky PM1 Více >

Teplárna Chomutov: snížení emisí SO2 a NOx
Teplárna Chomutov: snížení emisí SO2 a NOx Více >

Naši zákazníci

Provozovatelé energetické infrastruktury
Průmyslové podniky
Energetika
Stavební společnosti
Developerské společnosti
Administrativní a provozní centra

Přímý kontakt

Tel.: 267 054 909
obchod@engie.com