Účast na IEASTE Plzeň 2018

Praha 23/03/2018

Naše společnost se snaží nejen pečovat o vlastní zaměstnance, ale má zájem také o nové talenty. Proto se zúčastňujeme řady výstav a prezentací na školách připravujících nové odborníky. Ve spolupráci HR oddělení a Marketingu vzniknul nový koncept  naší prezentace v rámci těchto akcí.

21.3.2018 proběhl první letošní veletrh práce v prostorách Elektrotechnické fakulty Západočeské Univerzity v Plzni. O prezentaci ENGIE byl mezi studenty velký zájem a od zahájení do posledních minut byl stánek v obležení potenciálních zájemců. Řada, v letošním roce končících studentů, by se ráda ucházela o pozice projektantů, geodetů, projekt manažerů a podobě. Podle počtů získaných kontaktů i vyplněných dotazníků bude patřit tato účast k zatím nejúspěšnějším, nicméně opravdový úspěch lze měřit pouze počtem získaných kolegů a to ukáží až následující týdny.

Mirek Koláček, Business Development Manager

 ENGIE je jeden z předních světových dodavatelů energií a řešení v oblasti technické infrastruktury a energetických služeb v energetice, průmyslu a správě budov. V České republice ENGIE nabízí projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, průmyslovou automatizaci, facility management, služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství a prodej plynu a elektrické energie. V rámci Skupiny ENGIE v ČR působí ENGIE Services a.s.Tractebel Engineering a.s. a ENGIE Energy Management CZ s.r.o.

 

 

Přímý kontakt

Miroslav Koláček
Business Development Manager

Tel: +420 725 929 376
miroslav.kolacek@engie.com