Pohádkový vlak do Jičína

Praha 25/09/2017

Náš kolega Jarda Jaroš každoročně s obrovským osobním nasazením vypravuje zvláštní pohádkový vlak pro děti ze škol a sociálních ústavů v okolí Českého Brodu, který děti, jejich učitele a vychovatele vozí do Jičína na město pohádky, aby si společně mohli užít pohodový den plný atrakcí, tvoření v dílničkách či malování na obličeje.

„„Letos jsem vlak vypravoval už 15. rokem. Vlaky jsou mým velkým koníčkem a považuji to za svůj osobní závazek využít mé možnosti pro dobrou věc. Moc mě těší vidět radost v dětských očích. Když se loučíme, tak vždycky slýchávám: „Strejdo, a pojedeme za rok zas?“. A já vím docela jistě, že za rok společně opět vyrazíme.““, komentuje Jarda Jaroš.

V tomto roce mohl Jarda vlak vypravit díky podpoře od společnosti ENGIE. Kromě finanční pomoci, bez které by vlak nemohl vyjet, jsme pro děti připravili batůžky se svačinkou na cestu domů. A udělali jsme dobře, děti dáreček od nás moc potěšil – „Konečně mám vlastní batoh!“, „Jé, to mám na tělocvik!“, „Pytel budu nosit na fotbal“, ozývalo se z houfu dětí. Radost z prožitého dne nám nezkazilo ani zamračené a chvílemi deštivé počasí.

Přímý kontakt

Miroslav Koláček
Business Development Manager

Tel: +420 725 929 376
miroslav.kolacek@engie.com